پیرمردی که با شنیدن قیمت فوم سرد و یونولیت سقفی سکته کرد

این مقاله خواص فوم های بدست آمده در مقیاس آزمایشگاهی و صنعتی را با استفاده از دستگاه فشار بالا ارائه می دهد. همچنین خواص فوم ها در رابطه با روش تولید آنها مقایسه شد.

از جمله خواص فوم سقفی در صنعت ساختمان سازی می توان به این مورد اشاره کرد که ساختمان را از خروج انرژی حرارتی محافظت می نماید.

علاوه بر این، خواص فوم های اسپری با فوم مرجع توسعه یافته در مطالعات قبلی و همچنین با فوم های به دست آمده برای استفاده در سیستم های تجاری موجود مقایسه شد. در مواد مرجع، 40 درصد از یک بیوپلیول پتروشیمی با یک بیوپلیول مبتنی بر روغن کلزا جایگزین شد.

مطمئنا خریدار با اطلاع از قیمت یونولیت سقفی شاهرود این امکان را خواهد داشت تا محصول را با آگاهی بیشتری خریداری نماید.

فوم‌های PUR اسپری با ساختارهای سلول بسته بخش مهمی از محلول‌های عایق حرارتی هستند زیرا تکنیکی را ارائه می‌دهند که می‌تواند در محل اعمال شود.

فوم

سازگاری سیستم های PUR اسپری همراه با طیف گسترده ای از چگالی های ظاهری مناسب برای کاربردهای مختلف، تطبیق پذیری را برای کاربرد درجا ارائه می دهد. فوم های PUR سلول بسته را می توان با استفاده از ضخامت های مختلف و چگالی ظاهری بسته به نیاز عایق اعمال کرد.

اگر قیمت فوم که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد از نظرتان گران است با یک مطالعه در مورد کاربردهای آن در مورد نظرتان تجدید نظرخواهید کرد.

ساختار سلولی یکی از مهمترین پارامترهای مواد PUR متخلخل است. اندازه سلول، ضخامت دیواره و ناهمسانگردی تأثیر قابل توجهی بر خواص فیزیکی و مکانیکی فوم‌های PUR دارند.

برای اطلاع از قیمت فوم سرد درجه یک در بازارهای جهانی می توانید با ما همراه باشید.

علاوه بر این، ساختار سلولی فوم ها تحت تأثیر خواص اجزای مورد استفاده در سنتز آنها قرار می گیرد. این می تواند بر چگالی، ویسکوزیته، واکنش پذیری و همچنین شرایط فرآیند کف کردن تأثیر بگذارد.

 • منابع:
  1. Scale-Up and Testing of Polyurethane Bio-Foams as Potential Cryogenic Insulation Materials
 • تبلیغات: 
  1. زعفران به عنوان داروی ضد سرطان و افسردگی
  2. میزان مصرف فندق در سبد غذایی مردم ایران چه اندازه است؟
  3. فندق که می تواند میزان باران اسیدی را کاهش دهد
  4. میزان ویتامینهای موجود در زرد آلو خشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.