لوله پلی اتیلن 4 اینچ اصفهان جایزه ی دانش آموزان قبول شده در آزمون تیزهوشان

سیستم‌ های لوله‌ های پلاستیکی و لوله پلی اتیلن 4 اینچ اصفهان را می‌توان با به اصطلاح فناوری بدون ترانشه نصب کرد که نسبت به سیستم‌های سنتی که اغلب جایگزین می‌شوند، اختلال بسیار کمتری در جریان ترافیک و محیط ایجاد می‌کند.

نصب سیستم های لوله کشی سنتی معمولاً با حفر ترانشه در جاده شروع می شود که منجر به ایجاد ترافیک و اختلال در محیط زیست می شود.

از سوی دیگر، برای تاسیسات بدون ترانشه، یک گمانه پیوسته در زیر زمین توسط یک ماشین حفاری جهت دار افقی حفر می شود.

هنگامی که سر حفاری به انتهای گمانه رسید، لوله پلاستیکی به آن متصل شده و از طریق سوراخ به عقب کشیده می شود.

انعطاف‌پذیری لوله‌های پلاستیکی، همراه با استحکام کششی و مقاومت در برابر سایش، آن‌ها را برای این فناوری نصب بدون ترانشه مناسب می‌سازد.

در پایان عمر مفید آنها که گاهی اوقات 100 سال یا بیشتر است، لوله‌های پلاستیکی را می‌توان جمع‌آوری، بازیافت و مجدداً به سایر محصولات PVC یا PE تبدیل کرد.

لوله

بازیافت و استفاده مجدد از آنها در هر مرحله از چرخه زندگی آنها ممکن است، چه در مراحل اولیه تولید و چه بسیار دیرتر در مرحله استفاده پسا صنعتی.

برای مثال، پی وی سی یا به صورت مکانیکی از طریق آسیاب شدن به ذرات ریز بازیافت می شود که سپس توسط گرما به مواد پلاستیکی برای استفاده در کارخانه تبدیل می شوند، یا از طریق شیمیایی از طریق کاهش توسط فرآیندهای شیمیایی یا حرارت دادن به اجزای مولکولی آن قبل از وارد شدن به تولید.

از PVC جدید یا به عنوان سوخت برای بازیافت انرژی استفاده می شود. این قابلیت استفاده مجدد به طور موثر مواد زائد را از خط تولید کاهش می دهد و بار کلی دفع لوله های PVC را کاهش می دهد. همچنین ردپای محیطی PVC را در طول زمان محدود می کند.

تولید لوله های PVC و PE به انرژی کمتری نسبت به تولید لوله های فولادی، مسی، چدن داکتیل یا آلومینیومی نیاز دارد.

در مقابل، کاربردهای انرژی بر روی برای لوله های فولادی گالوانیزه ضروری و چدن داکتیل مورد نیاز است.

یک پوشش سیمانی انرژی بر اضافی اغلب در لوله های چدن داکتیل قرار داده می شود تا مقاومت آنها در برابر خوردگی افزایش یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.