شوینده صورت guinot قابل خوردن برای نوزادان

بسیاری از مردم می گویند که استفاده از شوینده صورت guinot با آب داغ منافذ را باز می کند در حالی که آب سرد آنها را مسدود می کند، اما این فقط یک افسانه است.

بنابراین اگر فکر می کنید که با شستن صورت خود با آب داغ کار خوبی انجام می دهید، پس ممکن است اشتباه باشد!

آب داغ می تواند پوست ظریف صورت شما را تحریک کرده و با شستن روغن محافظ (معروف به سبوم) که به طور طبیعی توسط غدد چربی موجود در زیر لایه های پوست ما تولید می شود، آن را خشک و شکننده کند.

به همین دلیل توصیه می شود برای شستن صورت از آب سرد یا ولرم استفاده کنید.

شستن صورت خود با آب سرد در فصل زمستان سرد ممکن است در ابتدا کمی احمقانه و معکوس به نظر برسد!

اما به ما اعتماد کنید، هنگامی که این 6 مزیت برتر شستن صورت با آب سرد را تجربه کردید، دیگر هرگز به استفاده از آب گرم برای پوست خود برنخواهید گشت!

شوینده

برای دانستن این 6 مزیت جادویی آب سرد برای صورت خود به خواندن ادامه دهید.

آب سرد منافذ را سفت می کند و در نتیجه احتمال افتادگی پوست را کاهش می دهد. استفاده منظم از آب سرد برای شستشوی صورت، علائم پیری مانند خطوط ریز و چین و چروک را کاهش می دهد.

P.S – منافذ به دلیل دمای آب باز و بسته نمی شوند، اما با استفاده از آب سرد و همچنین با استفاده از تونرهای مناسب صورت می توان آنها را سفت کرد!

تا به حال شده که صبح از خواب بیدار شوید و در آینه نگاه کنید تا بفهمید صورت و چشمانتان متورم شده است؟

نگران نباشید، چیزی نیست که مقداری آب (سرد) نتواند آن را برطرف کند! مقداری آب سرد روی صورت خود بپاشید، ورم یا پف آن تنها در چند ثانیه از بین می رود!

می توانید تکنیک قاشق سرد را نیز امتحان کنید، فقط کافی است دو قاشق فلزی را به مدت 5 تا 10 دقیقه در یخچال قرار دهید و سپس آنها را روی چشمان خود قرار دهید تا فوراً از پف چشم خلاص شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.