خرید عمده کیک و کلوچه از کارخانه | فروش مستقیم انواع کیک و کلوچه با ارزانترین قیمت

امروزه  اکثر خریدهای عمده، مخصوصا خرید عمده کیک و کلوچه از کارخانه، به صورت اینترنتی صورت میگیرد که این امر باعث سهولت مراودات تجاری مخصوصا خرید و فروش کیک و کلوچه بهار نارنج گردیده است.

مهمترین موردی که خریداران عمده کیک و کلوچه باید در نظر داشته باشند قیمت  محصول میباشد، زیرا سودی که برای فروش آن در عیدشان میگردد بسیار حائز اهمیت میباشد از این رو باید به این موضوع توجه داشت که  محصول خود را بدون واسطه و یا از نمایندگی معتبر کارخانه خریداری نمایند.

سوالات رایج در رابطه با خرید عمده کیک و کلوچه

برخی مواقع خریداران عمده محصولات، سوالاتی مخصوصا راجع به خرید اینترنتی در ذهن خود دارند از جمله اینکه:

  •  آیا در اینترنت اصلا خرید عمده انجام میگردد؟
  • آیا در فضای اینترنت میشود به فروشندگان عمده اعتماد کرد؟
  • این محصول با چند واسطه ممکن است به دست من برسد؟
  • قیمتی که پرداخت میکنم ، قیمت واقعی کارخانه است؟و بسیاری سوالات دیگر که ذهن خریداران عمده را درگیر خود کرده است .

اما پاسخ این سوال ها:

در رابطه با سوال های فوق خدمتتان عرض میکنیم که ما تمام دغدغه های شما عزیزان را درک کرده و تلاش کرده ایم انها را رفع کنیم .
در ارتباط با سوال اول،اینترنت فضایی مناسب برای کسب اطلاعات و انجام کارها مخصوصا مراودات تجاری میباشد اما متاسفانه گاها این تکنولوژی بستر سوء استفاده و کلاهبرداری شیادان میشود که همین امر باعث عدم اطمینان خریداران مخصوصا خریداران عمده به اینترنت شود که با کمی هوشیاری میتوان از آن جلوگیری کرده و با اطمینان در فضای اینترنت به تجارت پرداخت.

نمایندگی کیک و کلوچه ارزان قیمت

نمایندگی کیک و کلوچه ارزان قیمت

 

حتما تا به حال نام نمایندگی به گوشتان خورده است؛ تقریبا تمام کارخانه ها و برندهای بزگ دارای نمایندگی فروش میباشند. صنعت کیک و کلوچه نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما به راحتی میتوانید با  جست و جو در اینترنت به نمایندگی کیک و کلوچه ارزان قیمت دسترسی یابید. نمایندگان فروش محصولات کارخانه جات را در دسترس عموم مردم و شرکت های پخش قرار میدهند، در واقع نمایندگی جزئی از ساختار فروش شرکت میباشد که پروسه تولید به مصرف را تکمیل میکند.

با این حال برخی کارخانه ها علاوه بر نمایندگی، محصولات خود را به صورت مستقیم در دسترس خریداران قرار میدهند. اما چون خریداران به صورت مستقیم به کارخانه دسترسی ندارند این روش نیازمند یک ساختار قوی و حرفه ای فروش میباشد.

خوشبختانه گروه بزرگ تی کیک با بهره گیری از کادر متخصص خود در تولید،بازاریابی و فروش این ساختار نیرومند را طراحی و اجرا نموده است و محصول را به صورت مستقیم از خط تولید در اختیار مشتری قرار میدهد

معضل واسطه یا دلالان در خرید عمده کیک و کلوچه

جدا از بحث اعتبار فروشندگان در اینترنت  دغدغه واسطه ها و دلال ها نیز از سویی دیگر ذهن خریداران را درگیر خود میکند که همین امر سبب میشود تا خریداران هزینه ای دیگر متحمل شده و خود سراغ تولید کنندگان یا نمایندگان میروند که متاسفانه دلالان حرفه ای در نمایندگی و کارخانه ها نیز گریبان گیر خریداران میشوند

چگونه کیک و کلوچه را  به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کنیم

چگونه کیک و کلوچه را  به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کنیم

گروه غذایی کیک مغزدار  با بهره گیری از تیم حرفه ای خود درزمینه تولید،بازاریابی و فروش با آنالیز دقیق بازار کیک و کلوچه و بیسکوئیت و همچنین ارتباط تنگاتنگ با کارخانه های معتبر توانسته است تمام دلالان و واسطه ها را کنار زده و محصول را مستقیما از کارخانه و نه نمایندگی به دست خریدار برساند تا جایی که بعضی از مشتری های تی کیک مستقلا و با مشاوره تیم ما به امر صادرات نیز می پردازند.

لازم به ذکر است بسیاری از کارخانه های نوپا با مشاوره تخصصی تیم بازاریابی تی کیک، موفق به صادرات کیک و کلوچه به کشورهای همجوار و  اروپایی شده اند.

عزیزانی که قصد خرید انبوه و عمده کیک،کلوچه و بیسکویت سبوس دار را به طور مستقیم از کارخانه دارند با ما در ارتباط باشند.تی کیک شما را در زمینه بازارهای داخل و صادرات یاری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.