استفاده از دستگاه فشار خون دیجیتالی beurer در تشخیص جنسیت جنین

فایور اولین اندازه گیری فشار خون انسان را با دستگاه فشار خون دیجیتالی beurer یک بار در طول یک مداخله جراحی در سال 1856 انجام داد. کیموگراف اختراع شده کارل لودویگ توسط فایور استفاده شد که از کاتترهایی که مستقیماً در شریان قرار می گرفتند استفاده می کرد.

کیموگراف لودویگ شامل یک لوله مانومتریک U شکل بود که به یک کانول لوله برنجی متصل شده بود که مستقیماً در شریان قرار می گرفت.

در سال 1860، یک پزشک فرانسوی، اتین ژول ماری، این مفهوم را گسترش داد.

فشارسنج او می‌توانست ضربان نبض را به درستی تشخیص دهد، اما در تعیین فشار خون بسیار ضعیف بود.

با این وجود، این دستگاه اولین دستگاهی بود که در یک محیط بالینی با اثربخشی قابل توجهی استفاده شد.

فشارسنج توسط ساموئل زیگفرید کارل ریتر فون باش در سال 1881 اختراع شد. یک جسم لاستیکی مملو از جیوه یا مایع به یک فشارسنج در دستگاه او متصل شد.

دستگاه

سپس توپ لاستیکی در مقابل عصب رادیال نگه داشته شد تا زمانی که نبض ناپدید شد و فشار خون با مانومتر اندازه‌گیری شد و از لمس برای تشخیص قطع شدن نبض شریانی استفاده شد.

بعداً، Potain تمام دستگاه‌های تحت فشار قابل دسترسی را با جایگزینی آب و جیوه دستگاه با هوا ارتقا داد و دقت آنها را به میزان قابل توجهی افزایش داد.

هنگامی که فشار خون باید در خانه بررسی شود، دستگاه دیجیتال مفید است.

فشار خون را می توان در سطوح دیاستولیک و سیستولیک نیز کنترل کرد. کاف را روی ساعد ببندید و سیم لاستیکی را به سوراخ مانیتور وصل کنید.

وقتی دکمه ای را فشار می دهید، از تشخیص نوسان سنجی برای محاسبه ضربان قلب و فشار خون استفاده می شود.

یافته ها بر روی دستگاه صوتی مانیتور نمایش داده می شود. متحرک، راحت است و حتی ممکن است شارژ شود.

فشارسنج آنروئیدی ابزاری است که روی دیوارها قرار می گیرد و از یک مکانیسم فنری و یک غشای فلزی تشکیل شده است که سیگنال ها را از کاف به سیگنال های الکتریکی تبدیل می کند که یک سوزن در گیج کار می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.