اتصالات پلی اتیلن 63 که می تواند آلارم آلودگی آب بدهد

اتصالات نوع لقمه ای از گروه اتصالات پلی اتیلن 63 با فرول تیز شده هستند که در هنگام فشرده شدن لوله را “گزیده” می کنند و مهر و موم را ایجاد می کنند. اتصالات نوع بایت، مانند اتصالات فشاری استاندارد، به ابزار خاصی برای مونتاژ نیاز ندارند، اما اتصال قوی تر و فشار بالاتری را ارائه می دهند.

اتصالات گریپ مکانیکی مجموعه های دو فرول هستند. فرول پشتی لوله را می‌گیرد در حالی که به فرول جلو فشار می‌دهد، که به فنر فرول جلو را فشار می‌دهد و بین لوله و بدنه اتصالات مهر و موم ایجاد می‌کند.

این اتصالات را می توان چندین بار بدون آسیب رساندن به اجزا یا لوله ها سرهم کرد. مقاومت خوبی در برابر ارتعاشات مکانیکی دارند.

هنگامی که نوع اتصالات مورد نیاز مشخص شد، می توان به اساسی ترین جنبه اتصالات لوله پرداخت: اندازه مناسب.

اندازه مناسب برای انتخاب موفقیت آمیز اتصالات ضروری است، زیرا قطعات بزرگ یا کم اندازه یا کاملاً ناسازگار خواهند بود یا به طور ناکافی آب بندی یا متصل می شوند.

اندازه اتصالات معمولاً بسته به سیستم اندازه‌گیری بر حسب میلی‌متر (میلی‌متر) یا اینچ (” یا اینچ) داده می‌شود.

اتصالات

اندازه‌گیری مناسب از کاربر می‌خواهد تا اتصالاتی را انتخاب کند که با استفاده از یک سیستم اندازه‌گیری (متریک یا انگلیسی) سازگار باشد. با نصب تجهیزات یا مجموعه.

اندازه یک اتصالات با قطر داخلی (ID) و قطر خارجی (OD) اتصالات مربوطه آن که بر حسب اینچ (اینچ) یا میلی متر (میلی متر) اندازه گیری می شود، تعیین می شود.

به عبارت دیگر، اتصالاتی که برای اتصال به یک لوله با OD 2 اینچی طراحی شده است، به عنوان اتصالات OD 2 اینچ رتبه بندی می شود.

محدوده فشار عملیاتی محدوده کاری فشارها یا درجه بندی فشاری است که اتصالات برای کارکرد در آن طراحی شده است که معمولاً بر حسب پوند بر اینچ مربع (psi) اندازه گیری می شود.

عملکرد بالاتر یا کمتر از این درجه می تواند باعث از کار افتادن اتصالات شود (یعنی شکسته شدن، نشت، از دست دادن مهر و موم خود).

محدوده دمای عملیاتی محدوده کاری دماها یا درجه بندی دمایی است که اتصالات برای کارکرد در آن طراحی شده است که بر حسب درجه فارنهایت (°F) یا درجه سانتیگراد (°C) اندازه گیری می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.